מורה לבוזוקי

יוסי אהרון – מוזיקאי, נגן ומורה לבוזוקי – מחבר ספר "קסם הבוזוקי"

המוזיקאי ונגן הבוזוקי יוסי אהרון מלמד ונותן שיעורים פרטיים בבוזוקי בשיטה יחודית אותה למד ביוון. יוסי אהרון למד לנגן בבוזוקי אצל יאניס דימיטריו בעיר סלוניקי שביוון, שם התגורר מספר חודשים. מחבר הספר "קסם הבוזוקי". יוסי אהרון מקבל תלמידים גם ללא ידע מוזיקלי כלל שמעוניינים ללמוד לנגן בבוזוקי. הוא מלמד את התיאוריה המוזיקלית הכוללת קריאת תווים. הוא גם נותן שיעורים לתלמידים מתקדמים ומלמד טכניקות נגינה שונות שחלקם יחודיות רק לו וגם מלמד את תורת האלתור המיועדת לתלמידים מתקדמים וכוללת את ה"טקסימי", האלתור המקדים שמבוצע בבוזוקי.   לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה ללימודים

תלמידים ממליצים

… מילדות תמיד חלמתי לנגן על בוזוקי עוד כשהייתי שומע יוונית בבית הורי ויוסי הגשים את חלומי. החלתי לקחת שיעורי לימוד בוזוקי אצלו והגעתי אליו ללא ידע מוזיקלי כלל ואני חייב לאמר לזכותו שהתקדמתי ולמדתי ממנו הרבה. הוא לימד אותי תווים וסולמות והיה מאוד סבלני ותמיד עודד אותי להתקדם. …."

"ליוסי נגן הבוזוקי הענק. קיבלתי הזדמנות גדולה להיות אחד מתלמידך. היה לי כיף מאוד בשיעורים אתך. היית סובלני ותמיד עזרת בדברים שהתקשתי לבצע גם כשהיה צריך לחזור על זה שוב ושוב. מודה לך מאוד וממליץ לכל מי שמחפש מורה לבוזוקי לפנות אליך …"

מודעות פרסומת